btc usdt прогноз - приєднуйтесь до обговорення 🏃

Тут прогноз курсу біткоїн на тиждень, місяць і рік. Аналітика, та технічний аналіз
User avatar
Crypto_Viktor
Site Admin
Posts: 198
Joined: 07 Dec 2023, 14:57
Has thanked: 1 time

btc usdt прогноз - приєднуйтесь до обговорення 🏃

Post by Crypto_Viktor »

Дорогі учасники Форуму Прогноз Курсу!

Ми раді анонсувати запуск нової теми, присвяченої аналізу та прогнозуванню пари BTC/USDT (розділ блогу по біткоїн). Ця тема стане ключовим ресурсом для всіх, хто шукає глибоке розуміння та оновлення щодо курсу Bitcoin відносно долара США.

Bitcoin:
Bitcoin, перша та найвідоміша криптовалюта у світі, продовжує бути предметом уваги інвесторів та аналітиків. Як піонер у сфері цифрових валют, Bitcoin впливає на загальні тенденції ринку та інвестиційні стратегії. На CoinMarketCap, ви знайдете останні дані про курс Bitcoin, його ринкову капіталізацію та обсяги торгів. У цьому розділі ми будемо обговорювати ключові новини, аналітичні звіти та прогнози, які допоможуть вам краще розуміти динаміку Bitcoin та його вплив на глобальний ринок криптовалют.

У цій темі ми будемо зосереджуватися на наданні актуальних даних, аналітичних оглядів та прогнозів, які допоможуть вам у прийнятті інформованих рішень у світі криптовалют. Ми прагнемо створити динамічне середовище для обміну знаннями та стратегіями, яке буде корисним як новачкам, так і досвідченим трейдерам.

Запрошуємо вас приєднатися до цієї захоплюючої дискусії. Ваші питання, думки та аналітичні здібності зроблять нашу спільноту сильнішою та інформованішою. Давайте разом відстежувати та аналізувати рухи BTC/USDT!

З повагою,
Адміністрація Форуму Прогноз Курсу. - Приєднуйтесь до обговорення ☕
User avatar
Crypto_Viktor
Site Admin
Posts: 198
Joined: 07 Dec 2023, 14:57
Has thanked: 1 time

Re: btc usdt прогноз

Post by Crypto_Viktor »

btc usdt прогноз біткоїн на тиждень, 11-12-2023
Місячний таймфрейм
Я, Віктор, аналізуючи місячний таймфрейм біткоїну, згадую 2020 рік, коли курс зріс з приблизно 6,000 до 60,000 доларів. Це дає підстави вважати, що і цього разу можливе значне зростання, можливо навіть до 150,000 доларів. Я бачу висхідний тренд, але можлива консолідація на декілька місяців, подібно до минулих фаз.

Тижневий таймфрейм
На тижневому графіку я бачу потенційне зниження. Червоні трикутники на графіку вказують на зміну тренду, і я вважаю, що біткоїну потрібно період накопичення перед наступною фазою зростання. Індикатор CCI показує, що ринок перегрітий і має напрямок вниз.

Денний таймфрейм
На денному графіку також видно рух вниз. Сітка Фібоначчі вказує на потребу входу в середню зону для продовження зростання. Я очікую, що курс може знизитися до певної точки, перш ніж розпочнеться новий етап зростання.
Приєднуйтесь до обговорення ☕
User avatar
Crypto_Viktor
Site Admin
Posts: 198
Joined: 07 Dec 2023, 14:57
Has thanked: 1 time

Re: btc usdt прогноз - приєднуйтесь до обговорення 🏃

Post by Crypto_Viktor »

нова публікація блогу
btc usdt прогноз біткоїн на тиждень, 18-12-2023
Місячний таймфрейм
Вітаю, мене звати Віктор. Сьогодні, 18 грудня 2023 року, ми розглянемо курс біткоїну. На місячному таймфреймі, я бачу, що біткоїн може пережити фазу невеликого зниження або консолідації, яка триватиме декілька місяців. Це може бути накопичення перед стрибком до більш високих позицій. Індикатор Momentum змінив колір, що може вказувати на зміну тренду.

Тижневий таймфрейм
На тижневому графіку, індикатор стохастичного осцилятора показує, що курс має напрямок вниз, що може свідчити про початок фази зниження. Це відповідає моєму спостереженню про можливу корекцію перед подальшим зростанням.

Денний таймфрейм
На денному графіку також видно ознаки зниження. Хоча ковзні середні мають напрямок вгору, осцилятори вказують на зниження. Це може бути короткострокова корекція перед продовженням зростання.
приєднуйтесь до обговорення 💛💙
User avatar
Crypto_Viktor
Site Admin
Posts: 198
Joined: 07 Dec 2023, 14:57
Has thanked: 1 time

Re: btc usdt прогноз - приєднуйтесь до обговорення 🏃

Post by Crypto_Viktor »

нова публікація блогу - btc usdt прогноз біткоїн на тиждень, 25-12-2023
Місячний таймфрейм
Вітаю, мене звати Віктор. Сьогодні, 25 грудня 2023 року, ми розглянемо курс біткоїну. На місячному таймфреймі, я бачу потенційне зростання, але також можливу консолідацію до травня, коли відбудеться халвінг. Це може бути фазою накопичення перед наступною хвилею зростання до позначок 55 тисяч доларів.

Тижневий таймфрейм
На тижневому графіку, індикатор стохастичного осцилятора показує, що курс має напрямок вниз, що може свідчити про початок фази зниження. Я очікую на корекцію, яка ще не настала, і можливо, фаза перекупленості буде тривати довше, ніж я думав.

Денний таймфрейм
На денному графіку, індикатор стохастичного осцилятора показує сигнали зниження, що може свідчити про потребу в накопиченні перед зростанням. Я очікую, що ринок піде на консолідацію, але точний час початку цього руху вниз залишається невизначеним.
приєднуйтесь до обговорення ☕
---
Швидкий та безпечний обмін криптовалют ➤ спробуйте сервіс Dvizh
---
Image
всі питання вирішуємо в телеграм: @viktortomylin
User avatar
Crypto_Viktor
Site Admin
Posts: 198
Joined: 07 Dec 2023, 14:57
Has thanked: 1 time

Re: btc usdt прогноз - приєднуйтесь до обговорення 🏃

Post by Crypto_Viktor »

Нова публікація блогу "Прогноз курсу криптовалют" ➤ btc usdt прогноз біткоїн на тиждень, 01-01-2024
Місячний таймфрейм
Вітаю, мене звати Віктор. Сьогодні, 1 січня 2024 року, я хочу поділитися з вами своїм аналізом біткоїну на цей тиждень. На місячному таймфреймі, я бачу потенційне зростання біткоїну, але також можливу консолідацію до халвінгу. Я прогнозую, що курс може знизитися на 10% у найближчі місяці, але потім знову зростати.

Тижневий таймфрейм
На тижневому графіку, індикатор стохастичного осцилятора показує, що курс має напрямок вниз, що може свідчити про початок фази зниження. Я очікую на корекцію, яка ще не настала, і можливо, фаза перекупленості буде тривати довше, ніж я думав.

Денний таймфрейм
На денному графіку, індикатор стохастичного осцилятора показує сигнали зниження, що може свідчити про потребу в накопиченні перед зростанням. Я очікую, що ринок піде на консолідацію, але точний час початку цього руху вниз залишається невизначеним.
Приєднуйтесь до обговорення ☕
всі питання вирішуємо в телеграм: @viktortomylin
User avatar
Crypto_Viktor
Site Admin
Posts: 198
Joined: 07 Dec 2023, 14:57
Has thanked: 1 time

Re: btc usdt прогноз - приєднуйтесь до обговорення 🏃

Post by Crypto_Viktor »

🔸 Нова публікація блогу "Прогноз курсу криптовалют" ➤ btc usdt прогноз біткоїн на тиждень, 08-01-2024
Місячний таймфрейм
Вітаю, мене звати Віктор. Сьогодні, 8 січня 2024 року, я хочу поділитися з вами своїм аналізом біткоїну на цей тиждень. На місячному таймфреймі, я бачу, що об’єми торгів залишаються дуже малими, що може свідчити про потребу в консолідації. Це може бути сигналом для потенційного зниження курсу в найближчому майбутньому.

Тижневий таймфрейм
На тижневому графіку, індикатор стохастичного осцилятора показує, що курс може вийти з зони перекупленості і піти вниз. Це може вказувати на початок фази зниження. Я очікую на корекцію, яка може бути не дуже глибокою, але все ж таки відчутною.

Денний таймфрейм
На денному графіку, індикатор дивергенції показує, що може бути зниження. Це може вказувати на потребу в накопиченні перед зростанням. Я очікую, що ринок піде на консолідацію, але точний час початку цього руху вниз залишається невизначеним.
🔸 Приєднуйтесь до обговорення ☕
всі питання вирішуємо в телеграм: @viktortomylin
User avatar
Crypto_Viktor
Site Admin
Posts: 198
Joined: 07 Dec 2023, 14:57
Has thanked: 1 time

Re: btc usdt прогноз - приєднуйтесь до обговорення 🏃

Post by Crypto_Viktor »

🔸 Нова публікація блогу "Прогноз курсу криптовалют" ➤ btc usdt прогноз біткоїн на тиждень, 15-01-2024
Місячний таймфрейм
Привіт, мене звати Віктор, і сьогодні ми розглянемо місячний таймфрейм курсу біткоїна. На мій погляд, наразі ми спостерігаємо розвертання тренду, яке триватиме кілька місяців до наступного халвінгу. Якщо говорити про зниження, то, на мою думку, воно триватиме приблизно до халвінгу. Нагадую, що це лише моє бачення ринку.

Тижневий таймфрейм
На тижневому графіку біткоїну ми бачимо, що він намагався вийти на рівень 47,000, але не втримав позиції і пішов вниз. Це сигнал про те, що ринок не готовий до росту і ми можемо очікувати подальшого зниження. Індикатор CCI також вказує на рух з зони перекупленості у зону недокупленості.

Денний таймфрейм
Що стосується денного таймфрейму, то тут можливе невелике зниження, на яке вказує індикатор Stochastic. Однак, загальна картина залишається негативною, і


технічні індикатори вказують на зниження. Біткоїн зараз знаходиться в процесі розпродажу, і в загальному, індикатори показують напрямок руху вниз.
🔸 Приєднуйтесь до обговорення ☕
всі питання вирішуємо в телеграм: @viktortomylin
User avatar
Crypto_Viktor
Site Admin
Posts: 198
Joined: 07 Dec 2023, 14:57
Has thanked: 1 time

Re: btc usdt прогноз - приєднуйтесь до обговорення 🏃

Post by Crypto_Viktor »

🔸 Нова публікація блогу "Прогноз курсу криптовалют" ➤ btc usdt прогноз біткоїн на тиждень, 22-01-2024
Місячний таймфрейм
Я, Віктор з CryptoViktor UA, на місячному таймфреймі бачу, що Bitcoin переживає фазу консолідації. Цей патерн, який ми спостерігаємо після зростання, вказує на можливість тривалого періоду невизначеності. Очікується, що ця консолідація триватиме ще 3-4 місяці, з урахуванням поточних ринкових умов.

Тижневий таймфрейм
Переходячи до тижневого таймфрейму, я помічаю, що індикатор стохастичного осцилятора знаходиться в зоні недокупленості, що може спричинити зниження вартості Bitcoin приблизно на 10% від сьогоднішніх цін. Це зниження може сягнути рівня 37-38 тисяч доларів за один Bitcoin перед халвінгом.

Денний таймфрейм
На денному таймфреймі є ознаки потенційного короткострокового зростання. Зокрема, стохастичний осцилятор вказує на можливість підвищення ціни до рівня 43-45 тисяч доларів протягом цього тижня, хоча це зростання може бути обмеженим.
🔸 Приєднуйтесь до обговорення ☕
---
Швидкий та безпечний обмін криптовалют ➤ спробуйте сервіс Dvizh
---
Image
всі питання вирішуємо в телеграм: @viktortomylin
User avatar
Crypto_Viktor
Site Admin
Posts: 198
Joined: 07 Dec 2023, 14:57
Has thanked: 1 time

Re: btc usdt прогноз - приєднуйтесь до обговорення 🏃

Post by Crypto_Viktor »

🔸 Нова публікація блогу "Прогноз курсу криптовалют" ➤ btc usdt прогноз біткоїн на тиждень, 29-01-2024
Місячний таймфрейм
Я, Віктор з CryptoViktor UA, на місячному таймфреймі біткоїна бачу свічку, яка є практично нульовою. Це вказує на те, що після періоду зростання курс зупинився. Я вважаю, що наступні кілька місяців ми побачимо фазу полуфлетової консолідації, можливо, з невеликими коливаннями в ціні.

Тижневий таймфрейм
Переходячи до тижневого таймфрейму, я бачу, що минулого тижня було значне зниження, незважаючи на те, що свічка залишилася зеленою. Я відмітив зону, де курс може показати спробу зниження до рівня 38 тисяч доларів за біткоїн. Індикатор стохастичного осцилятора вказує на рух у зону недокупленості, що може сприяти подальшому зниженню.

Денний таймфрейм
На денному таймфреймі біткоїн залишається у центрі коридору, демонструючи невизначеність руху. Індикатор стохастичного осцилятора вже майже досяг зони перекупленості, що свідчить про вичерпання потенціалу для подальшого зростання. Я прогнозую, що курс може залишитися у рамках 40-42 тисяч доларів за біткоїн.
🔸 Приєднуйтесь до обговорення ☕
всі питання вирішуємо в телеграм: @viktortomylin
User avatar
Crypto_Viktor
Site Admin
Posts: 198
Joined: 07 Dec 2023, 14:57
Has thanked: 1 time

Re: btc usdt прогноз - приєднуйтесь до обговорення 🏃

Post by Crypto_Viktor »

🔸 Нова публікація блогу "Прогноз курсу криптовалют" ➤ btc usdt прогноз біткоїн на тиждень, 05-02-2024
Місячний таймфрейм
Привіт, я Віктор з CryptoViktor UA. Аналізуючи місячний таймфрейм для біткоїна, я бачу, що після періоду зростання ми маємо фазу корекції. Це зниження, на мою думку, може тривати кілька місяців і потенційно може означати зниження ціни на 10%. Це час, коли інвестори мають бути особливо уважними та готовими до дій.

Тижневий таймфрейм
На тижневому таймфреймі індикатор стохастичного осцилятора показує, що ми можемо бути в зоні недокупленості, що може свідчити про потенційне невелике зростання перед подальшим зниженням. Це зростання, однак, я вважаю, буде короткочасним, і трейдерам варто бути обережними.

Денний таймфрейм
На денному таймфреймі можливе невелике зростання, але загальна тенденція залишається на зниження. Це важливо для тих, хто займається криптотрейдингом, адже волатильність може створити короткострокові можливості.
🔸 Приєднуйтесь до обговорення ☕
всі питання вирішуємо в телеграм: @viktortomylin
Post Reply