Bitcoin and Altcoins forecast from InvestAnswers YouTube channel (українською)

Тут прогноз курсу біткоїн на тиждень, місяць і рік. Аналітика, та технічний аналіз
User avatar
Crypto_Viktor
Site Admin
Posts: 186
Joined: 07 Dec 2023, 14:57
Has thanked: 1 time

Bitcoin and Altcoins forecast from InvestAnswers YouTube channel (українською)

Post by Crypto_Viktor »

Привіт! 8-)
Відкриваю нову тему, де з допомогою Штучного Інтелекту ChatGPT ми зможемо без перегляду популярних відео - отримати українською стислий огляд головних тез цього видео від YouTube каналу InvestAnswers
-

-
Світ криптовалют переживає черговий переломний момент, який може визначити подальшу долю Bitcoin. На порозі чергового халвінгу, коли винагорода за видобуток блоку зменшується вдвічі, ринок показує непередбачувану поведінку. Це відео від InvestAnswers дає глибинний аналіз поточної ситуації, розкриваючи, чому світ ще не готовий до майбутніх змін у Bitcoin екосистемі.

Халвінг наближається
За 48 днів до халвінгу Bitcoin, спільнота зіткнулася з низкою викликів та можливостей. Відео підкреслює, що нинішній рівень готовності ринку до майбутнього зниження винагороди за блок є недостатнім. Ця подія може викликати значні коливання ціни та посилити дефіцит пропозиції на ринку.

ETF та вплив на ринок
Автор відео також обговорює роль ETF (біржових інвестиційних фондів) у формуванні майбутнього Bitcoin. Зокрема, акцентується на рекордних об'ємах торгів ETF, що свідчить про зростаючий інтерес інституційних інвесторів до криптовалюти. Це може забезпечити додаткову підтримку цінам на Bitcoin у середньостроковій перспективі.

Сценарій гри та володіння
Один з найцікавіших моментів відео - обговорення сценарію гри, за яким кілька мільярдерів можуть легко маніпулювати ринком, купуючи значні обсяги Bitcoin. Цей процес може призвести до значного зменшення доступності Bitcoin на ринку, що, в свою чергу, сприятиме зростанню цін.

Висновок
В контексті наближення халвінгу, збільшення інтересу з боку інституційних інвесторів, а також потенційної зміни в динаміці пропозиції та попиту, світ криптовалют стоїть на порозі значних змін. Відео від InvestAnswers нагадує нам про важливість бути готовими до майбутніх подій та адаптуватися до швидко змінювального ринку.

Пишиіть свої думки! :ugeek:
всі питання вирішуємо в телеграм: @viktortomylin